تلفن پشتیبانی: 09331731200 Bilit724@yahoo.com

رزرو قطار

رزرو قطار    

  اطلاعات رزرو قطار :   ۰۹۳۳۱۷۳۱۲۰۰ 

 رزرو قطار - رزرو قطار رجا - قطار شهری - مترو - بلیط 724 - سفرمی رزرو قطار - رزرو قطار سفیر - قطار شهری - مترو - بلیط 724 - سفرمی
رزرو و صدور بلیط قطار از سایت بلیط ۷۲۴ دات کام :
شما میتوانید با استفاده از قسمت پرواز در همان مسیر پروازی قطار خود را جستجو و به صورت آنلاین خریداری نمایید

با کلیک بر روی عکس زیر و وارد بخش خرید بلیط قطار از سایت بلیط ۷۲۴ شوید

مسافرانی که قصد خرید بلیت  از شرکت رجاء به صورت اینترنتی دارند، باید مراحل زیر را انجام دهند:

۱- پس از مراجعه به سایت رجا مسافران می‌توانند در صفحه اول سایت با انتخاب مبدأ – مقصد، تاریخ‌های حرکت (رفت و یا رفت‌وبرگشت)، جنسیت (مرد، زن و عادی)، تعداد مسافران، درخواست خود را جستجو کنند.

همچنین آیتمی برای دربست کردن کوپه در نظرگرفته شده است. درصورتیکه تعداد مسافر کمتر از تعداد صندلی کوپه (۴ یا ۶) باشد گزینه دربست کوپه را انتخاب نموده و تعداد واقعی افراد را در قسمت تعداد مسافرین وارد نمایید (در طول خرید نیز میتوان در سایت ثبت نام کرد).

۲- از نتایج جستجو، قطار موردنظر خود را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که امکان خرید بلیت حمل خودرو و بلیت بین راهی و همچنین خرید برای اتباع غیرایرانی از این طریق مهیا می‌باشد.

۳- مشخصات مسافران را وارد نمایید (برای خرید بلیت به کد ملی و تاریخ تولد هر یک از مسافران نیاز است).

۴- با استفاده از یکی از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایید.

۵- بلیت خود را چاپ نموده و برای سفر آماده شوید.

 قابل ذکر است تا قبل از زمان حرکت قطار با مراجعه به بخش خریدهای گذشته و استفاده از کلید چاپ بلیت اینترنتی در مقابل هر خرید و یا با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های فروش بلیت قطار در سراسر کشور با ارائه سریال خرید، تاریخ حرکت، شماره سالن و شماره کوپه و همچنین کارت شناسایی معتبر، می‌توانید بلیت خود را چاپ کنید.

 برخی از نکات قابل توجه

– در حال حاضر استرداد بلیت اینترنتی فقط برای خریدهایی که از درگاه بانک ملت انجام شده باشد امکان پذیر می‌باشد.

– امکان استرداد برای خریدهایی که با کارت غیر متصل به حساب بانکی از جمله بن کارت، کارت هدیه، کارت خرید و… انجام گرفته، مقدور نمی‌باشد. کارمزد بانکی کارت به کارت در استردادهای اینترنتی کسر می‌شود.

– مسافرین محترم قطارهای زندگی، سبز و سیمرغ می‌توانند بدون همراه داشتن بلیت کاغذی صرفا با ارائه کارت ملی خود در ایستگاه‌های تهران و مشهد سفری خوش را تجربه نمایند.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

×